محل تبلیغات شما

خواهشا خواهشا خواهشا وقتی میخواید برنامه دورزدن یا تفریح بریزید به همراهاتون خوب فکر کنید!

خب میدونید؟تا قبل از این هروقت میگفتن باید تو انتخاب همراه دقت کرد و فلان خیلی جدی نمیگرفتم و میدونستم من با آدم غیر هم کیش خودم کمتر رفاقت دارم یا اصلا ندارم‌!ولی ولی ولی.مغزی که از انباشت اطلاعات زرد و بحث های بی پایان و بیهوده رنج میبره حاصل یک تدبیر کاملا غلطه!انقدر غر و مخالفت با هر ایده ای رو شنیدم که واقعا فقط دلم میخواست زودتر اون جمع پر از انرژی های منفی رو ترک کنم و به خلوت خودم برگردم!

میدونید؟احساس میکنم نیاز دارم تا قرن ها با کسی حرف نزنم!دلم میخواد دور شم از این شهر ، از این کلیشه ها ‌ ، از اندیشه ها و افکار کپک زده!دلم یه سکوت طولانی بدون هیچ صدایی به استثناء ورق زدن کاغذ میخواد!هیچیِ هیچی!دلم میخواد آرامش خودشو جاکنه تو تک تک زوایای این دقایق و این ثانیه ها!

خدایا؟بیا دیگهبیا زودتر پیشم!خدا؟ولی حرف زدن باتو رو دوست دارم هنوز

+از ویژگی های یک همراه خوب میدونید چیه؟۱-وقت راه رفتن وقتی سکوت میکنید هی بهتون نگه:"ای بابا سفره خاتون توهم که همش ساکتی"! ۲-لازم نباشه همه چیز رو با جزئیات واسش توضیح بدید و گاهی حتی با نگاه بگیره منظورتونو!۳-باهر حرفتون مخالفت نکنه ۴-یکم از "من میگم این ، پس این!" فاصله بگیره و به "نظرمون اینه!" متمایل باشه.

و من الله التوفیق!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها