محل تبلیغات شما

میس یو.خیلی.

#توچی؟

+این روزا شدی انگیزه ی من!اونی که باعث میشه شکست برام بی معنی شه!تو که موفقی دیوونه ای رهایی ،رهایی،رهایی تو چشمات یه اراده ای هست که تو چشمای هیچکی ندیدمحتی خنده های لعنتیت هم خبر از بلندپروازی هات میدن. از هدفای بزرگت برام میگی و من دلم میخواد درمقابل روح بزرگت تعظیم کنم

همه رو حیرت زده میکنی ،ناشنوا میشی درمقابل منفی باف ها. تو که اون فیلمی که قرار بود تمومش کنی رو میفرستی و میگی"آدمی که به مرگ خودش راضی بشه یعنی چیزی واسه از دست دادن یا ترسیدن نداره.از اینجا به بعدش قشنگه"

میگی"آدم به فیتی من دیده بودی؟" و بعد یه لبخند ژد میزنی. میخندم و میگم زیادی این رل آو خودتی ها!

به خالکوبی روی دستت نگاه میکنی و میگی پاشو دختر.

میرسی بهش.ذره ای شک ندارم. اراده ی تو ،اراده ی من ، خاص خودمونه.من جون دادن توراه هدفم رو از تو به ارث دارم

از هدفام که واست میگم با نگاه و اخم جدی و همشگیت بهم میفهمونی که 'دهنتو ببند و فقط بگاز'

جذاب چش آبی لعنتی که طوسی هم خیلی بهت میاد:)))

مرسی که تپل شدن بی اندازمو به روم نمیاری ^_^و بهم میگی اونقدر ارزششو داره که این وضعیتو تحمل کنم-که الان وقت زیبا بودن نیستقول کنسرت امینمقول پارکورقول اون کاره بزرگی که قراره انجام بدم و بخش اطلاعاتیش هم باتوقول هالیوود حتی! خواب رو گرفته از چشمام :)  فردا شیش باید پاشم لامصب هیچوقت به پای تو نمیرسم:)))))  طلوع آفتاب سرتمرین.واسه من خوابالوی شیش بیدارشو دست ت میدی.کام آن! دی:

-نباید وایسیم باید بریم برسیم به چیزایی که خواستیم! اصولا زندگی سخت نی ، آدما بی عرضن

یادم رفته بود زدبازی هم میتونه قدرت رو برگردونه به ما ،هاع؟:)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها